foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412

 


akr1

 

 

 


 

 getedu4

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

MartaK  

  mgr Marta Kulik

   Specjalista ds. psychologii

    Pracownia Psychologii

   Dyżur:  środa 15.00 - 16.00

    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

   tel. 506 - 701 - 491


Magister psychologii. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim. Jest entuzjastką doskonalenia nauczycieli. Wierzy, że nauczyciele to wspaniała grupa zawodowa, którą warto uczyć w sposób praktyczny i niestandardowy.

Praktykujący psycholog rodzinny: zajmuje się problemami młodzieży takimi jak bulimia czy anoreksja. Prowadzi grupę wsparcia dla rodziców dzieci: Asperger i Autyzm.

Realizowała wiele projektów dla nauczycieli, m.in.: Dopalacze - niemyte dusze, Tolerancja w szkole, Jak przeciwdziałać agresji u uczniów, Współpraca i role grupowe w grupie klasowej, Komunikacja z rodzicami - udzielanie informacji zwrotnej. Prowadzi zajęcia: Trening Umiejętności Społecznych dla młodzieży i dorosłych.

Posiada certyfikaty: Sandler Selling System, DISC, ICC, OSH KONTRAKT, H2H Selling System. ABC Autyzmu - Fundacja Pomoc Autyzmu

Realizowała i współprowadziła projekty dla wielu różnych branży. Ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak Google, Ikea, Peugeot, Citroën, Netia, BPH TFI, Farmona, Clariant, wśród wielu innych.

Jest autorką własnego programu szkoleniowego „Synergia ciała i umysłu” opartego na połączeniu ćwiczeń fizycznych oraz przyswajania twardej wiedzy merytorycznej z uwzględnieniem zasady synergii półkul mózgowych. Cechuje ją podejście holistyczne. Edukację traktuje jako budowanie relacji z uczniem poprzez odpowiednie podejście oraz cały szereg kompetencji miękkich, które stanowią jedną całość w budowaniu pozycji nauczyciela.


Copyright © 2019 WODN w Zgierzu