MartaK

Pracownia Psychologii

Dyżur:  środa 15.00 - 16.00

tel. 506 - 701 - 491

Magister psychologii. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim. Jest entuzjastką doskonalenia nauczycieli. Wierzy, że nauczyciele to wspaniała grupa zawodowa, którą warto uczyć w sposób praktyczny i niestandardowy.

Praktykujący psycholog rodzinny: zajmuje się problemami młodzieży takimi jak bulimia czy anoreksja. Prowadzi grupę wsparcia dla rodziców dzieci: Asperger i Autyzm.

Realizowała wiele projektów dla nauczycieli, m.in.: Dopalacze - niemyte dusze, Tolerancja w szkole, Jak przeciwdziałać agresji u uczniów, Współpraca i role grupowe w grupie klasowej, Komunikacja z rodzicami - udzielanie informacji zwrotnej. Prowadzi zajęcia: Trening Umiejętności Społecznych dla młodzieży i dorosłych.

Posiada certyfikaty: Sandler Selling System, DISC, ICC, OSH KONTRAKT, H2H Selling System. ABC Autyzmu - Fundacja Pomoc Autyzmu

Realizowała i współprowadziła projekty dla wielu różnych branży. Ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak Google, Ikea, Peugeot, Citroën, Netia, BPH TFI, Farmona, Clariant, wśród wielu innych.

Jest autorką własnego programu szkoleniowego „Synergia ciała i umysłu” opartego na połączeniu ćwiczeń fizycznych oraz przyswajania twardej wiedzy merytorycznej z uwzględnieniem zasady synergii półkul mózgowych. Cechuje ją podejście holistyczne. Edukację traktuje jako budowanie relacji z uczniem poprzez odpowiednie podejście oraz cały szereg kompetencji miękkich, które stanowią jedną całość w budowaniu pozycji nauczyciela.