rok 2016 17

W roku 2017 tematem międzypowiatowgo konkursu fotograficznego jest "Las i jego skarby" Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Logo konkursów i sponsorzy

Wyniki konkursu:

Nagroda główna: Gabriela Kaczmarek (Gimnazjum w Łęczycy)

Nagrody specjalne: Artur Zieliński, Julia Zielińska, Katarzyna Witczak, Ksawery Bakalarz, Marta Ciołek, Mateusz Przybyszewski, Michał Krysiak, Nikola Przełomska

Wyróżnienia: Amelia Wójcik, Cezary Fortecki, Dominika Młodak, Dominika Styczeń, Gabriela Bednarek, Gabriela Fabiańska, Jakub Borowiec, Julia Kliche, Kamil Wielgus, Karolina Łysoń, Łukasz Szymański, Natalia Janiszewska, Oliwia Najmrodzka, Paulina Kaszubska, Sandra Człapińska

*****

Finał konkursu połączony z ogłoszeniem wyników i wręczeniem upominków, medali i pucharów odbędzie się 25 maja o godz. 12.00 w WODN w Zgierzu. Zapraszam.

*****

Szkoły do konkursu należy zgłosić e-mailowo do 30 listopada 2016 r.

Zakończył się etap przyjmowania prac konkursowych od uczniów ze wszystkich typów szkół. Komisja konkursowa zbierze się w celu oceny prac 11 maja o godz. 12.00.

Regulamin konkursu LAS I JEGO SKARBY

test-1