foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412

 


akr1

 

 

 


 

 getedu4

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

BMatusz  

  dr Bronisław Matusz

   Konsultant ds. informatyki i techniki

    Pracownia Informatyczno-Techniczna

   Dyżur:  

                wtorek 11.00 - 16.00

    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

   tel. 694-405-056


       Od 37 lat pracuję w zawodzie nauczycielskim kształcąc dzieci, młodzież i dorosłych. Jako nauczyciel techniki i informatyki uzyskałem kolejno wszystkie trzy stopnie specjalizacji zawodowej. Od ponad 10 lat jestem nauczycielem dyplomowanym. Pracując w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz współpracując z kilku wyższymi uczelniami prowadziłem zajęcia głównie z technologii  kształcenia, mediów w edukacji i grafiki komputerowej. Wcześniej współpracując z SGGW w Warszawie na studiach podyplomowych prowadziłem zajęcia z wdrażania nowoczesnych technologii w rolnictwie.

      Od początku istnienia WODN w Zgierzu prowadzę zajęcia dla nauczycieli zajęć technicznych w  świetnie wyposażonej pracowni. W pracowni informatycznej organizuję głównie zajęcia z wykorzystania mediów w edukacji, fotografii i filmu.     Moje zainteresowania (fotografia, film, technika, rzeźba, modelarstwo, historia regionalna) zaowocowały wydaniem kilku książek i opublikowaniem wielu artykułów (w tym naukowych). Wykonane przeze mnie fotografie przyrodnicze prezentowane były na kilku wystawach, zaś filmy dokumentalne wyświetlane na różnych galach i konkursach. Zwiedzając wiele krajów Europy i Afryki zgromadziłem ponad 60 tys. zdjęć i wiele ciekawych materiałów filmowych. Jako wieloletni instruktor i sędzia w zakresie modelarstwa doprowadziłem kilku wychowanków do klasy mistrzowskiej, a sam byłem kilkakrotnym mistrzem i wicemistrzem Polski w modelarstwie.Za swoją pracę byłem wielokrotnie odznaczany i wyróżniany nagrodami ministra, kuratora, dyrektora. 

Copyright © 2019 WODN w Zgierzu