podgorski

i pedagogiki specjalnej

Pracownia Pedagogiki Ogólnej

Dyżur:       środa    12.00 - 15.00

Wieloletni nauczyciel geografii, przyrody, informatyki w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Wicedyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu. Konsultant w zakresie nauk przyrodniczo-matematycznych oraz pedagogiki specjalnej.Był wykładowcą w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi w zakresie:
  • Geografii,
  • Informatyki,
  • Mediów w edukacji osób niepełnosprawnych,
  • Edukacji środowiskowej i ekologicznej,
  • Turystyki i Krajoznawstwa,
  • Metodyki pracy opiekuńczo-wychowawczej.

Socjoterapeuta i oligofrenopedagog, mediator i negocjator. Coach i mentor. Propagator zrównoważonego rozwoju, ekolog.Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych.Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi oraz Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.Wieloletni pracownik Specjalnych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych Łodzi i Zgierza (w tym kierownik internatu SOSW w Łodzi), administrator szkolnych i uczelnianych sieci komputerowych. Kierownik projektu "Praktyka na miarę szyta - programu praktyk pedagogicznych podnoszących jakość kształcenia w zawodzie nauczyciela" realizowanego przez WSP w Łodzi w partnerstwie z Miastem Łódź.

Prezes stowarzyszenia „Bo Jesteś Jeszcze Ty” z siedzibą w Zgierzu.