foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412

 


akr1

 

 

 


 

 getedu4

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

AMR  

  dr Alicja Matusz-Rżewska

   Konsultant ds. języka polskiego

     Pracownia Języka Polskiego

   Dyżur:   środa     13.00 - 15.00

    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

  


   Dr Alicja Matusz-Rżewska jest absolwentką filologii polskiej oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Coachingu i mentoringu w edukacji, a także Wiedzy o kulturze. Stopień naukowy doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki uzyskała w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, pisząc pracę doktorską poświęconą oczekiwaniom adeptów profesji nauczycielskiej wobec edukacji i zawodu nauczyciela pod kierunkiem cenionej w środowisku naukowym pedeutolog, prof. Henryki Kwiatkowskiej z Uniwersytetu Warszawskiego.

   Jest nauczycielem dyplomowanym. Doświadczenie zawodowe w pracy ze studentami kierunków pedagogicznych zdobyła w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu, w którym pełniła funkcję kierownika specjalności Pedagogika Wieku Dziecięcego. Jest także czynnym animatorem edukacji seksualnej, rekomendowanym przez Fundację Nowoczesnej Edukacji SPUNK. W kręgu jej zainteresowań mieszczą się takie zagadnienia, jak kształcenie nauczycieli, komunikacja interpersonalna, edukacja seksualna oraz szeroko rozumiana kultura masowa.

Na co dzień, oprócz pełnienia funkcji konsultanta metodycznego w WODN w Zgierzu, jest również wychowawcą i nauczycielem języka polskiego w szkole podstawowej.

 

Copyright © 2019 WODN w Zgierzu