Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Pracownia Informatyczno - Techniczna

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 694 - 405 - 056

dyżur:  wtorek 11.00 - 16.00

Oferta szkoleniowa pracowni na rok 2017/2018

Rejestracja na kursy - wciśnij strzałkę rejestracja i na pasku "szukana fraza" wpisz np. technika, informatyka lub Matusz. Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412 podając imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz nr i nazwę kursu.

strazałka rejestracja

PRACOWNIA INFORMATYKI

Kursy Warsztaty 2 konkurs foto Konferencja          MOODLE przycisk

Oferta - PAŹDZIERNIK - LISTOPAD

K.298 - 26 i 31 października - Poznaję swój komputer – ABC obsługi komputera. Tworzenie dokumentów szkolnych i sprawozdań.. Zajęcia skierowane do nauczycieli wdrażających się do wykorzystywania technoligii IT. Na zajęciach uczestnicy poznają m.in. podstawy pakietu OFFICE, elementy grafiki, internet...

K.19 -  7 i 9 listopada - Młody dziennikarz w szkole - rozwijanie cyfrowych i społecznych kompetencji uczniów (cz.3 relacja VIDEO). To ostatnia część z cyklu szkoleń o wykorzystaniu mediów w szkole.
K.30 -  28 i 30 listopada - Akademia umiejętności - wykorzystanie programów graficznych do przygotowywania materiałów dydaktycznych nauczyciela. Warsztaty skierowane dla nauczycieli chcących samodzielnie przygotowywać materiały dydakyczne na za zającia.

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej.
Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6037

IMG 6074

Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie

PRACOWNIA TECHNIKI

Kursy Warsztaty 2Prace wytwórcze 2Lekcje otwarteMaszyny i urzadeniaprojekt przyciskkonkurs handmade

Oferta - PAŹDZIERNIK - LISTOPAD

Zgodnie z nową podstawą programową zaleca się prowadzenie zajęć w blokach dwugodzinnych wyłącznie we właściwie wyposażonej pracowni techniki

K.295 - 24 października - Kartonowe szaleństwa - czyli co można zrobić z kartonu i tektury w szkole? Samodzielne zrobienie kilku prac wytwórczych możliwych do wykonania z uczniami klas IV i V.
K.23 - 14 i 16 listopada - Zabawy z nitkami czyli warsztaty z zastosowaniem techniki string art. Są to zajęcia gdzie wykorzystujemy nitki (włóczkę) do wykonania kilku prac wyszywając (zaplatając) artystyczne obrazy.
K.20 - 23 listopada - Maskotki, historyjki i ozdoby z kolorowego filcu. Samodzielne wykonanie kilku prac z filcu o różnej tematyce.

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej.Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

Już 6 listopada o godz. 16 w sali 305A przeprowadzone zostaną darmowe zajęcia dla członków sieci współpracy i samokształcenia z zakresu techniki iris folding czyli wykonywania kartek świątecznych z wyklejanych pasków. Zajęcia prowadzić będzie Bogumiła Wolszczak z SP 206 w Łodzi. Koszt materiałów 15 zł.

IMG 6198

IMG 6199