Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Pracownia Informatyczno - Techniczna

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 694 - 405 - 056

dyżur:  wtorek 11.00 - 16.00

Rejestracja na kursy - wciśnij strzałkę rejestracja i na pasku "szukana fraza" wpisz np. technika, informatyka lub Matusz. Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412 podając imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz nr i nazwę kursu.

strazałka rejestracja

PRACOWNIA INFORMATYKI

tekst o programowaniu 4

Kursy Warsztaty 2 konkurs foto Konferencja          MOODLE przycisk

Oferta - GRUDZIEŃ - STYCZEŃ

K.7 - 12 i 14 grudnia - MS Office dla ambitnych - Excel, Word i Power Point w zastosowaniach szkolnych Zajęcia omawiające najczęściej wykorzystywane i potrzebne opcje programów z papkietu MS OFFICE.

K.29 - 19 grudnia - Wprowadzenie do grafiki 3D - tworzenie prostej grafiki w programie 123D Design oraz zapoznanie z pracą drukarki 3D. Zajęcia skierowane do nauczycieli chcących projektować i drukować bryły na drukarkach filamentowych.
K.212 - 9 i 11 stycznia - Jak powstaje strona internetowa w html (warsztaty dla początkujących). Od tego roku programowanie tekstowe jest obowiązkowe w szkole podstawowej.
K.273 - 23 i 25 stycznia - Nie taki Excel straszny – wykorzystanie programu w pracy nauczyciela i na lekcjach informatyki. To zajęci dla nauczycieli chcących poznać i wykorzystywać arkusz kalkulacyjny w sposób bardziej profesjonalny.
K.213 - 29 stycznia - I hate, hate!!! Anonimowość w sieci a mowa nienawiści. Problematyka warsztatów jest priorytetem MEN na obecny rok szkolny.

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej.
Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6037

IMG 6074

Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie

PRACOWNIA TECHNIKI

Kursy Warsztaty 2Prace wytwórcze 2Lekcje otwarteMaszyny i urzadeniaprojekt przyciskkonkurs handmade

Oferta GRUDZIEŃ - STYCZEŃ

Zgodnie z nową podstawą programową zaleca się prowadzenie zajęć w blokach dwugodzinnych wyłącznie we właściwie wyposażonej pracowni techniki

K.208 - 4 stycznia - Warsztat "młodego" nauczyciela techniki - seminarium. Zapraszam nauczycieli, którzy rozpoczęli realizację nowej podstawy programowej i oczekują wsparcia, konsultacji z tym związanej.
K.299 - 16 i 18 stycznia - Co można zrobić z patyczków do lodów czyli zadanie z cyklu frajda czy przykry obowiązek? Warsztaty skierowane do nauczycieli chcących łączyć różne techniki, materiały i technologie przy wykonywaniu z dziećmi prostych prac wwytwórczych.
18
K.17 - 30 i 31 stycznia - Ferie zimowe - Kurs decupage w kilku odsłonach (gotowy wyrób, samodzielna praca wytwórcza, surowe drewno). Te zajęcia łączą technikę, plastykę i technologię wytwarzania prac z drewna (decupage tradycyjne i transferowe).
8d7d

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6198

IMG 6199