Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Pracownia Informatyczno - Techniczna

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 694 - 405 - 056

dyżur:  wtorek 11.00 - 16.00

Rejestracja na kursy - wciśnij strzałkę rejestracja i na pasku "szukana fraza" wpisz np. technika, informatyka lub Matusz. Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412 podając imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz nr i nazwę kursu.

strazałka rejestracja

PRACOWNIA INFORMATYKI

Kursy Warsztaty 2 konkurs foto Konferencja          MOODLE przycisk

Oferta LUTY - MARZEC

K.166 - 20 i 22 lutego - ROBOTYKA - programowanie robotów mBot w śrdowisku mBlock/Scratch - cz.1. Jest to wstępny kurs rozpoczynający zabawę z programowaniem tekstowym w środowisku Scratch. Uczestnicy programują własny robot i sprawdzają jego działanie.

mbot robot
K.194 - 6 marca - Programowanie w Scratch JUNIOR - wizualny język programowania dla dzieci - cz.2 na tabletach  To druga część szkolenia dla nauczycieli uczących kodowania/programowaniaw klasach I - III tym razem prowadzona z użyciem tabletów.
W miesiącu maju/czerwcu będzie jeszcze jedna edycja tego kursu - cz.2.

K.210 - 8 marca - Programowanie w Scratchu - wizualny język programowania dla młodzieży - cz.2  To druga część szkolenia dla nauczycieli uczących programowaniaw klasach IV- VIII.
 W miesiącu maju/czerwcu będzie jeszcze jedna edycja tego kursu - cz.2.

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej.
Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6037

IMG 6074

Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie

PRACOWNIA TECHNIKI

Kursy Warsztaty 2Prace wytwórcze 2Lekcje otwarteMaszyny i urzadeniaprojekt przyciskkonkurs handmade

Oferta LUTY - MARZEC

Zgodnie z nową podstawą programową zaleca się prowadzenie zajęć w blokach dwugodzinnych wyłącznie we właściwie wyposażonej pracowni techniki

K.207 - 20 i 22 marca - Ozdoby świąteczne wielkanocne czyli wykorzystanie materiałów papierniczych i włókienniczych do zadań wytwórczych. Uczestnicy samodzielnie wykonują ozdoby świąteczne wielkanocne (kartki, jajka, ...)

Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.

IMG 6198

IMG 6199