foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412

 


akr1

 

 

 


 

 getedu4

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

sebastian  

  mgr Sebastian Skrobisz

  Konsultant ds. społecznych i kulturowych oraz

  ds. wychowania fizycznego

Pracownia Społeczno - Kulturowa
Pracownia Wychowania Fizycznego

   Dyżur:  środa        11.00 - 13.00

    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

  


Magister socjologii (Specjalność „Aktywizacja społeczności lokalnej”) i pedagogiki wychowania fizycznego. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego.


Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczął tuż po studiach pracując jako nauczyciel Socjologii i Metodyki Nauczania Wychowania Fizycznego w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu, aż do jego wygaszenia. Natomiast w latach 2008 - 2017 realizował się w tych samych obszarach jako wykładowca w Wyższej Szkole Sportowej w Łodzi.

Wielki entuzjasta samorozwoju, szczególnie w międzynarodowym kontekście. W roku 2015 rozpoczął studia z filologii angielskiej. Od czerwca 2017 r. do lipca 2018 r. odbywał roczny staż w charakterze asystenta pedagoga oraz nauczyciela języka angielskiego w Ośrodku wsparcia dla młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, Aktivkollegiet Hellebaek, w Danii.

O skuteczności kształcenia w środowisku międzynarodowym przekonał się już w trakcie studiów realizując przez rok stypendium w Manchester Metropolitan University.
Od dziesięciu lat bierze udział w międzynarodowych projektach skierowanych do nauczycieli. Dwukrotnie był beneficjentem programu Study Visit i uczestniczył w tygodniowych warsztatach w Portugalii (Funchal - Madeira) i Francji (Perigoux). Partycypował również, w ramach poddziałania „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej” w szkoleniach w Hiszpanii (Sevilla) oraz Słowenii (Ljubljana). W ramach doskonalenia zawodowego brał również udział w seminarium w Finlandii (Tampere) i Belgii (Bruksela).

Zainteresowania naukowe koncentruje wokół społecznych uwarunkowań aktywności fizycznej, kulturowych determinant stylu życia oraz kwestii związanych z modernizacją i reformą polskiego systemu oświaty.

Prywatnie jest „sportofilem”. Z pasją oddaje się bieganiu (ukończył maraton), pływaniu, narciarstwu alpejskiemu (w obu przypadkach jest również certyfikowanym instruktorem sportu). Uwielbia turystykę kwalifikowaną - wędrówki piesze, spływy kajakowe i wycieczki rowerowe.

W wolnych chwilach pomiędzy zawodowym samorozwojem a sportowymi arenami zaczytuje się w literaturze faktu i publicystyce społecznej.

Copyright © 2019 WODN w Zgierzu