foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu
foto1
Nasz Dąb Bartuś 100
foto1
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu

hair saloonZapraszamy do Zgierza

+48 42 716 24 72
wodn@get.edu.pl

WODN w Zgierzu

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

100 lat ZKN w Zgierzu

Prawo oświatowe

Nr konta:

Bank Pekao SA I O. w Zgierzu

62 1240 3057 1111 0000 3438 7412

 


akr1

 

 

 


 

 getedu4

 

 


Po 2 stronie korytarza

sz11


promujeLBT


 bip logo

 

 


 f

 

 


 

 Obowiązek informacyjny

rodo1

Pracownia Psychologiczna

 
MartaK  

mgr Marta Kulik

Dyżur:  środa 15.00 - 16.00

    Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

tel. 506 - 701 - 491

więcej...    
 
 
Oferta szkoleniowa Pracowni

 
 
maj 2019

 
 
 
 Gotowiec wychowawcy  -  Warsztaty metodyczne - 3 godz. - Termin 29 maja 2019 r., - miejsce - WODN Zgierz, godz. 16.00 - Koszt - 30 zł - Rejestracja - K.266
 
Adresat: Szkolenie dla wychowawców klas, oraz nauczycieli, którzy stawiają na kompetencje społeczne uczniów. Treści: Często w gabinecie odwiedzają mnie uczniowie i to na co najczęściej narzekają to brak relacji z grupą i uciekanie w znajomości wirtualne, w celu zaspokojenia jakże ważnej w tym wieku potrzeby przynależności.
To właśnie generuje wiele niebezpiecznych zachowań. Niebezpieczne znajomości, udział w forach dla bulimiczek i anorektyczek, narkotyki, a nawet myśli, czy próby samobójcze.
Ci uczniowie często są uśmiechnięci, są czasami błaznami klasowymi, bywa, że są wzorowymi perfekcjonistami. Nie dają po sobie poznać, że coś jest nie w porządku.
Dowiadujemy się lub nie, kiedy problem jest już zaawansowany a czasem jest za późno.,
Budowanie wspólnoty w klasie jest elementem profilaktyki ryzykownych zachowań uczniów. Stanowią także źródło motywacji. Na szkoleniu poznacie Państwo gry i zabawy integracyjne. Dowiecie się jak jeszcze moderować grupą klasową, aby stałą się zespołem.
Opowiem też o obecnej sytuacji samotnych, odrzuconych dzieci i podam kilka propozycji na rozwiązanie tego problemu.


 

 

 

 

 


Szkolenia Rad Pedagogicznych

•  Z kim ja muszę pracować! Czyli efektywna współpraca Rady Pedagogicznej 3 godz. - miejsce realizacji - Placówka zamawiająca

Adresat:  Rady Pedagogiczne wszystkich typów szkół i przedszkoli Treści: jak budować współpracę w dużym zespole * jakie mamy kompetencje w zespole * role zespołowe * błędy w komunikacji  * techniki wspierajace efektywną komunikację * praktyczne sposoby przywracania dobrej atmosfery w zespole * efektywne spotkania zespołu   - Rejestracja...Copyright © 2019 WODN w Zgierzu