Pracownia Informatyczno-Techniczna

 Statystyki

Kontakt: b.matusz@get.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056 
dyżur:  wtorek 11.00 – 16.00 (poprzez wideoczat lub telefonicznie)

Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

Oferta pracowni informatyczno-technicznej  na rok 2020/21 (.pdf)

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje i uwagi dotyczące szkoleń


             

OFERTA NA WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK

K.29  – 29 września i 1 październikaWykorzystanie grafiki 3D do projektowania brył i obrazowania prac wytwórczych. (123D Design – darmowy) Poznajemy drukarkę 3D – etap II dla osób po szkoleniu podstawowym. Projektowanie brył użytkowych i pomocy dydaktycznych w zależności od potrzeb nauczycieli

K.31  – 6 i 8 październikaPraca w chmurze sposobem na sprawne zarządzanie danymi i publikację wybranych zasobów. Tworzenie ankiet online. Treści zajęć: założenie konta gmail.com; tworzenie dokumentów, arkuszy i prezentacji; zarządzanie udostępnianiem danych; praca na wspólnych dokumentach.

K.296  – 20 i 22 październikaABC programowania w Scratch JUNIOR – wizualny język programowania dla dzieci (cz1.). To zajęcia dla osób rozpoczynających przygodę z programowaniem w klasach I-III.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.OFERTA NA WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK

K.208  – 13 października Elementy metodyki przedmiotu TECHNIKA cz.1 (materiały papiernicze, drewno) (seminarium). Na spotkaniu prezentowane są przykładowe prace wytwórcze oraz można otrzymać dokumentację techniczną do zajęć.

K.299  – 27 i 29  października Ciekawe prace z patyczków od lodów czyli jak w warunkach szkolnych wykonywać proste prace wytwórcze. Wykonanie kilku ciekawych prac z prostych elementów (ławeczka, bransoleta, miarka, wiaderko, …)

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.


Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie.