Pracownia Informatyczno-Techniczna

Kontakt: b.matusz@get.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056 
dyżur:  wtorek 11.00 – 16.00
Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

Oferta pracowni informatyczno-technicznej na 2019/2020


K.210 – 29 i 30 października –  Programowanie w Scratch – wizualny język programowania dla młodzieży z klas IV-VIII (cz.2). Zajęcia wyłącznie dla nauczycieli, którzy ukończyli 1 etap programowania w Scratch-u. 
K.31 – 5 listopada –  Zarządzanie zasobami ludzkimi z wykorzystaniem pracy w chmurze (głównie dla dyrektorów szkół) . Wykorzystanie chmury do pracy na wspólnych dokumentach, składania sprawozdań, tworzenia ankiet i kontaktowania się z nauczycielami.

K.297 – 26 i 28 listopada –   Fotografuj z pasją. Młody dziennikarz w szkole – rozwijanie cyfrowych i społecznych kompetencji uczniów (zajęcia fotograficzne) . Warsztaty, na których wykonujemy zdjęcia w plenerze, w sali i ministudio. Obróbka zdjęć w programie Corel Paint ShopPro.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.OFERTA  NA  PAŹDZIERNIK – GRUDZIEN

K.299 – 22 i 24 października – Co można zrobić z patyczków od lodów, czyli zadanie z cyklu frajda czy przykry obowiązek. Efektowne prace z prostych drewnianych elementów (ławeczka, wiaderko, miarka, bransoleta…) 

   
K.282 – 8 i 10 listopada – Elementy metodyki przedmiotu TECHNIKA – cz. 2 (seminarium). Drugie z zajęć dla nauczycieli techniki obejmujące rozpoznawanie i wykorzystanie elementów z elektrotechniki i elektroniki w doświadczeniach z dziećmi. Po uzgodnieniu możliwe jest również wykonanie prostego zestawy demonstracyjnego wraz z kartami pracy dla uczniów.
K.166
 – 19 i 21 listopada – Elementy robotyki – baw się programowaniem robotów mBot w środowisku Scratch/mBlock cz.1. Wprowadzenie do programowania robotów na poziomie szkoły podstawowej.

K.24 – 10 i 12 grudnia – Kartki i ozdoby świąteczne nie tylko na choinkę. Wykonanie kilku prac świątecznych (kartki, ozdoby choinkowe).

K.292 – 17 i 19 grudnia – Szopka Noworoczna w tradycyjnym wykonaniu. To pierwsze takie zajęcia, które umożliwią wykonanie samemu tradycyjnej drewnianej szopki od podstaw. Osoby zainteresowane mogą dodatkowo zakupić figurki gipsowe w cenie ok. 50 zł.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.


Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie.