Pracownia Informatyczno-Techniczna

 Statystyki

Kontakt: b.matusz@get.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056 
dyżur:  środa 11.00 – 16.00 

Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje i uwagi dotyczące szkoleń


             

OFERTA NA LUTY – MARZEC

K.273  – 2 i 4 marca  Nie taki Excel straszny – wykorzystanie tabel, wykresów i baz danych w pracy nauczyciela. To kurs dla nauczycieli chcących wykorzystywać program Excel w sprawozdawczości i nie tylko.
K.1025  – 16 i 18 marca  Genially – nowe możliwości w pracy zdalnej z uczniami. Szybki kurs projektowania interaktywnych rysunków, prostych gier i elementów stron internetowych. Uczestnicy zajęć poznają możliwości platformy Genially i wykonują przykładowe prace.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.OFERTA NA LUTY – MARZEC

K.197 – 10 marca godz. 16.00 – Konferencja online – Giełda dobrych praktyk pedagogicznych  „Prace wytwórcze od przedszkola do …” . To finał zmagań nauczycieli, którzy prezentują swoje prace wytwórcze na wystawie i w książce. Jednocześnie ogłoszona zostanie lista osób, które uzyskają tytuł „Twórczy Nauczyciel Województwa Łódzkiego 2020/2021”.
K.17  –  23 i 25 marca Kurs decoupage w kilku odsłonach – portret pędzlem niemalowany. Transfer obrazów na drewno metodą termiczną i na zimno. Uczestnicy warsztatu poznają nowe możliwości przenoszenia obrazów (transfer) na twarde powierzchnie (drewno). Nowością jest metoda sublimacji termicznej. 

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.


Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie.

Font Resize