Pracownia Informatyczno-Techniczna

 Statystyki

Kontakt: b.matusz@get.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056 
dyżur:  wtorek 11.00 – 16.00
Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje i uwagi dotyczące szkoleń


             

OFERTA NA MARZEC – CZERWIEC

Uwaga 

W związku z zaistniałą sytuacja epidemiologiczną w kraju, pracownia do odwołania rezygnuje z prowadzenia kursów stacjonarnych. Sukcesywnie zawieszane będą kursy e-learningowe. 

K.19 od 30 marca do 5 kwietnia – MOODLE – jak założyć kurs i pracować zdalnie z kursantami/uczniami na platformie e-learningowej. Uczestnicy kursu będą mogli skorzystać z podpowiedzi, jak w swoim kursie tworzyć podstawowe materiały i jak włączyć uczestników do kursu.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.OFERTA NA MARZEC – CZERWIEC

Uwaga 

W związku z zaistniałą sytuacja epidemiologiczną w kraju, pracownia do odwołania rezygnuje z prowadzenia kursów stacjonarnych. Jednocześnie proszę o sugestie dotyczące prowadzenia kursów on-line (e-learningowych) w zakresie możliwym do przeprowadzenia w zaistniałych warunkach.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.


Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie.