Pracownia Informatyczno-Techniczna

Kontakt: b.matusz@get.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056 
dyżur:  wtorek 11.00 – 16.00
Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

Oferta pracowni informatyczno-technicznej na 2019/2020

OFERTA  NA WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK
K.296 – 10 i 12 września –  ABC programowania w Scratch JUNIOR – wizualny język programowania dla dzieci (cz.1). Zajęcia związane z programowaniem dla dzieci w środowisku Android (kl. I-III).
K.46 – 1 i 3 października –  Programowanie w Scratch – wizualny język programowania dla młodzieży (cz.1). Kurs głównie dla nauczycieli szkoły podstawowej (poziom klas IV-VI)   
K.21 – 17 października –  Baltie – tryb budowania i czarowania (z elementami programowania) na poziomie klas I – III. Zajęcia te są wprowadzeniem w świat czarownika Baltie. Oprócz budowania scen i czarowania każdy przygotuje kilka prostych zadań, programując czarownika.
K.210 – 29 i 30 października –  Programowanie w Scratch – wizualny język programowania dla młodzieży z klas IV-VIII (cz.2). Zajęcia wyłącznie dla nauczycieli, którzy ukończyli 1 etap programowania w Scratch-u. 

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.OFERTA  NA WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK

K.197 – 5 września – Seminarium dla nauczycieli techniki (i nie tylko) w związku z giełdą dobrych praktyk pedagogicznych i realizacją podstawy programowej. Zapraszam na omówienie założeń „Giełdy”, poznanie wyników ankiety dotyczących wyposażenia pracowni techniki, oferty metodycznej pracowni oraz możliwości zakupu zestawów uczniowskich do zajęć techniki.
K.2017 i 19 września – Kostka dziewiarska. Maskotki i ozdoby z kolorowego filcu. Wykonanie kilku prac połączonych z szyciem, klejeniem i nitowaniem materiałów włókienniczych. Jedną z prac będzie również wykonanie kostki dziewiarskie do tworzenia ozdobnych sznurków.      
                                                   
K.2088 i 10 października – Elementy metodyki przedmiotu TECHNIKA – cz. 1 (seminarium). Pierwsze z czterech metodycznych zajęć dla nauczycieli techniki obejmujące obróbkę materiałów papierniczych i drewna. Na zajęciach stosujemy metodę projektu, laboratoryjną oraz dokonujemy pomiarów ciężaru właściwego i wilgotności materiałów.
K.299 – 22 i 24 października – Co można zrobić z patyczków od lodów, czyli zadanie z cyklu frajda czy przykry obowiązek. Efektowne prace z prostych drewnianych elementów (ławeczka, wiaderko, miarka, bransoleta…) 

   

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.


Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie.