Pracownia Informatyczno-Techniczna

 Statystyki

Kontakt: b.matusz@get.edu.pl – tel. 694 – 405 – 056 
dyżur:  wtorek na Skype 11.00 – 14.00 (Bronislaw Matusz)

Rejestracja na kursy poprzez zakładkę „REJESTRACJA ONLINE”.
Wypełnij zgłoszenie klikając datę wybranego kursu. Wpłatę za szkolenie należy dokonać na konto: 62 1240 3057 1111 0000 3438 7412, podając imię i nazwisko oraz nr i nazwę kursu.

Tutaj możesz zgłosić swoje propozycje i uwagi dotyczące szkoleń


             

OFERTA NA LISTOPAD – GRUDZIEŃ

UWAGA
Zgodnie z decyzją DYREKCJI WODN do końca listopada zajęcia prowadzone będą tylko w trybie zdalnym.
K.29  – od 23 do 30 listopada Wykorzystanie grafiki 3D (123D Design) do projektowania brył. Poznajemy drukarkę 3D (online). Warsztaty na których nauczyciele projektują bryły wspólnie z prowadzącym kurs (na platformie ZOOM lub SKYPE).

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.OFERTA NA LISTOPAD – GRUDZIEŃ

UWAGA
Zgodnie z decyzją DYREKCJI WODN do końca listopada zajęcia prowadzone będą tylko w trybie zdalnym.

K.24 – 1  grudnia Ozdoby i kartki świąteczne nie tylko na choinkę (dla klas I-III). Uczestnicy kursu kursu stacjonarnego będą wykonywać kilka prac wytwórczych z wykorzystaniem materiałów wtórnych oraz powszechnie dostępnych ozdób świątecznych.

K.24 – 8  grudnia Ozdoby i kartki świąteczne nie tylko na choinkę (dla klas IV-VI). Uczestnicy kursu kursu stacjonarnego będą wykonywać kilka prac wytwórczych z wykorzystaniem materiałów wtórnych oraz powszechnie dostępnych ozdób świątecznych.
 

UWAGA
Osoby zainteresowane wykonaniem tradycyjnej szopki  świątecznej proszę o kontakt w celu zebrania grupy uczestników. Szopka jest drewniana, kryta gontem i z kompletem kolorowych figurek. Przewiduję tylko 1 spotkanie w godzinach i dniach do ustalenia z zainteresowanymi.

______________________________________________________________________________
Wszystkie kursy spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów o szkoleniu, zadzwoń lub napisz.


Nauczyciele informatyki i techniki chcący uzyskać dodatkową opinię o pracy w związku z awansem zawodowym proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie.